۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ آذر
فناوری اطلاعات
تمام سيستم هاي دانشگاه آزاد اسلامي در برنامه بلندمدت يكپارچه مي شود
رئيس مركز فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه: تمام سيستم هاي دانشگاه آزاد اسلامي در برنامه بلندمدت يكپارچه مي شود
رئيس مركز فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامي بر يكپارچگي و هماهنگي در توسعه، پشتيباني و نگهداري سيستم هاي اطلاعاتي از سوي واحدهاي دانشگاه تأكيد كرد.

دكتر علي مفردنيا رئيس مركز فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامي در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، گفت: اولين نشست مديران فناوري اطلاعات و ارتباطات 35 واحد دانشگاهي به منظور تبيين مصوبات شوراي عالي فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامي برگزار شد.

وي بر ايجاد ساختار ماتريسي و يكپارچه براي حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامي تأكيد كرد و افزود: همه مديران فناوري اطلاعات و ارتباطات واحدهاي دانشگاهي بايد در زمينه سياست ها، استراتژي ها و برنامه هاي كلان به صورت متمركز و يكپارچه با مركز فناوري اطلاعات و ارتباطات سازمان مركزي در ارتباط و هماهنگ باشند.

دكتر مفردنيا با تأكيد بر يكپارچگي و هماهنگي در توسعه پشتيباني و نگهداري سيستم هاي اطلاعاتي دانشگاه آزاد اسلامي، خاطرنشان كرد: در بعضي موارد سيستم هاي اطلاعاتي به صورت جزيره اي توليد مي شود و توسط اشخاص حقيقي و حقوقي توسعه مي يابد و پشتيباني آنها كاملاً پراكنده است.

رئيس مركز فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامي افزود: توسعه و توليد سيستم هاي اطلاعاتي در واحدهاي دانشگاهي صرفاً با هماهنگي و تأييد مركز فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامي صورت مي گيرد.

وي به استراتژي هاي مركز فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامي در دو زمينه كوتاه مدت و بلندمدت اشاره و تصريح كرد: در برنامه هاي كوتاه مدت بايد سيستم هاي اطلاعاتي بدون وقفه به كار خود ادامه دهند و توسط ابزارهاي مدرن الكترونيكي، قواعد يكپارچه و متمركز را در آنها ايجاد كنيم و از مزاياي سيستم هاي اطلاعاتي بدون ايجاد خلل در فعاليت هاي جاري دانشگاه بهره ببريم.

دكتر مفردنيا تاكيد كرد: در برنامه بلندمدت و قطعي تمام سيستم هاي دانشگاه آزاد اسلامي يكپارچه مي شود كه به همين منظور يك سامانه متمركز كه شامل مواردي همچون آموزش، پژوهش، اداري مالي و ... است، طراحي مي شود.

تاریخ:
1397/05/28
تعداد بازدید:
354
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
مجموعه تصاویر
Powered by DorsaPortal