خدمات الکترونیکی | ثبت نام

پیام تبریک و تسلیت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

منَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدیلًا.

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

ای یار و غمخوار مردمان سرزمینم، چه وقت رفتن بود؟ چه بی محابا به آسمان پرکشیدی؟ وصبوری نکردی حال آنکه تو خود سوره صبوری و آیه استقامتی! چگونه از عشق ناب یک ملت گذشتی؟ که همه بر تو عاشقند و عشق تو در دایر سن و نسل محصور نیست. ما عشق را از تو آموختیم آن زمان که با هموطنان سیل زده خوزستانی همراه شدی و زمانی که برپیشانی کودکان سوریه و عراق و لبنان بوسه زدی و نوازششان کردی و  بر سر آزادی سرزمین خزان زده و ویرانه از جور دشمنانشان مو سپید کردی. امروز دشمن خیال کرده که تو نیستی و عرصه از مجاهد خالی شده. زهی خیال باطل! که دشمن بذر وحدتی را که در خاورمیانه نشاندی را با خونت آبیاری کرد و به بار نشاند و منتقمان خون پاکت را به قیام جهانی بر علیه خودش برانگیخت تا از ریشه شجره خبیثش را قطع کنند.

عزیز جاویدان! سردار همیشه نامدار و سرافراز! شهادت گوارای وجودت و توفیق وصال حق زیبنده ات باد.

شهادت سردار سرافراز همیشه جاوید عرصه های نبرد حق علیه باطل، سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی بر مقام معظم رهبری و ملت شهیدپرور ایران و جامعه دانشگاهیان کشور تبریک و تسلیت باد.

اخبار مرکز فناوری اطلاعات و شبکه علمی